Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP azonnali utalásnál nemm...

OTP azonnali utalásnál nemm írták jóvá az összeget! Miért ?

Figyelt kérdés
Utaltak nekem számlaszáról a számlámra a netbankon látom is +xx összeg de az egyenlegem nem változott .A számla részeletes adatainál meg találtam , de Előjegyzett kártya-és számlaforgalmaknál van oda írva , de nincs ott elötte - jel se +. Nem tudom máskor is utaktak már és szinte egyből a számlámon volt a pénz, ez miért van kerestem hasonló kérdéselet de csak olyanokat találtam ahol - jel volt az összegnél . Eléggé jól jönne ha le is tudnám venni mert apapból minusba vagyok párszáz ft al de érdekes máskor egyből a minusom is ki egyenlítődik . A válaszokat előre is köszönöm.

#Opt utalás
2021. jún. 20. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:
2021. jún. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!