Adòssàgrendező hitel?

Figyelt kérdés
2018-ban felettem 7 millió forint szabad felhasználású hitelt,aminek elég magas a havi törlesztője,másrészt szükségem lenne egy kis pénzre a ház felújításához,ezért adósságrendező hitelben gondolkodom.Tudok felvenni kB 8-9 millió forintot így, hogy rendezem a hitelt és marad még mellé pénz?Az âtlag keresetem 300 000 Forint.
2021. jún. 16. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Az adósságrendező hitelnél még a Provident is jobb, vagy egy uzsorás a nyóckerből.

Én az OTP-nél váltottam ki kb. 400 ezernyi hitelt, lett vagy 2 millió, mire visszafizettem. Vagy több, de inkább nem számolgatom, mert csak agyvérzést kapok...

2021. jún. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Adósságrendező hitellel, ami általában ingatlanfedezetű, az előző adósságot rendezed, nem még veszel fel plusz hitelt, mikor az előzőt sem tudtad fizetni!
2021. jún. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Az előző válaszolók tájékozatlanok. Létezik olyan adóságrendező hitel, amire Te gondolsz, tehát a jelenleg viszonylag alapcsonyabb kamató hitellel ki lehet váltani a régi, drága hiteledet és még kérhetsz ráfolyósítást is. Fontos, hogy alaposan nézz körbe, milyen kamaton ajánlanak a bankok kiváltásra hitelt.
2021. jún. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bezzeg te!
2021. jún. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
00.44 mivel nekem ez a szakmám, így igen, "bezzeg én" tudom :). A többséggel ellentétben csak olyanhoz szólok hozzá, ahol 100%-ban biztosan tudom a hivatalos forrásból érkező választ. Szomorú, hogy pénzügyekben sokan úgy gondolják, az is segítsék, ha "szerintük" úgy van, de nem járnak utána.
2021. jún. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!