2021-ben melyik banknál érdemes vállalkozói számlát nyitnia egy kisadózónak?

Figyelt kérdés
A sok bank, sok ideiglenes akciója mellett van olyan, ami jellemzően jobb kondíciókkal bír úgy általában? Vagy esetleg van olyan bank, amit mindenképp érdemes látómezőn kívülre helyezni?
2021. jún. 16. 05:14
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Ez vállalkozásfüggő, meg hogy mire akarod használni. Nekem a rafi és az erste ajánlata volt a legjobb. Ner bankokat én mindenképp kerülni akartam.
2021. jún. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Pénzügyi intelligencia csúcsa, hogy "ner bankokat kerülni".

Sajnos a magyar átlag pénzügyi ismeretei mélyen vannak, ahogy az első válaszoló is mutatja.

2021. jún. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gratula, sikerült a kérdésre válaszolnod, ügyes :) NER bankok közül 2-volt kapcsolatom az elmúlt 15 évben, saját tapasztalat alapján mondom, hogy kerülendő, nem azért mert "divat".
2021. jún. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja ha neked a szolgáltatás minőségével van bajod, akkor azt kell írni, akkor nem politikai propaganda mögé kell rejteni.


Ha mind a három állami tulajdonú bankot (BB, MKB, Takarékban) kipróbáltad, ismered és a szolgáltatással volt bajod, akkor mondhatod, hogy minden állami tulajdonú rossz. De akkor sem azért mert "NER bank" szerinted.


De mint látom a háromból csak kettőnél voltál ügyfél.

2021. jún. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ügyfélként csak kettőnél voltam. A munkám során az összes magyar és sok külföldi bankkal is kapcsolatban vagyok, úgyhogy tisztában vagyok velük. Nem írtam, hogy a politika miatt nem mennék hozzájuk, egyszerűen csak egyszerűbb volt leírni azt a 3 betűt mint felsorolni a bankokat. Ha ebből politikai támadást vettél ki, akkor sajnálom.

Az meg az emberi intelligencia csúcsa, hogy ismeretlenül, információ nélkül kvázi lebutázol. De nem baj, a szintedhez mérem :)

2021. jún. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most olvastam a válaszod.


Az nagyon gyenge, hogy ilyenkor megpróbálod visszájára fordítani és éppen én vagyok a az alacsony intelligenciájú, mert le mertem írni, hogy te mennyire vagy buta.


Aki NER bankokat meg ilyen-olyan NER intézményeket ír az nem azért írja, mert "úgy egyszerűbb", hanem erős politikai éllel.

Az, hogy te esetleg kivétel vagy nem derül ki a másik számára.

Bár szerintem inkább utólag magyaráznád így.


A saját szintedet mérd inkább!

2021. jún. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Taps, taps :)
2021. jún. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!