Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankfiókban tudok befizetni...

Bankfiókban tudok befizetni más számlájára pénzt?

Figyelt kérdés
CIB bankról van szó. Én nem vagyok CIB-es, valaki más számlájára szeretnék befizetni. Van ennek valami plusz költsége vagy lehet egyáltalán?
2021. jún. 12. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet befizetni más számlájára pénzt, nem tudok plusz költségről.
2021. jún. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fsms ***** válasza:
100%

Van 226 HUF/ alkalom.

Olvasd meg a kondíciók listát. 4. Oldal.

[link]


Persze az összeg függhet a számla csomagról is.

2021. jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok éve, mikor rendszeresen vateráztam, és diákként sajnáltam az utalás díját kifizetni, mindig csak bementem az eladó bankjába és befizettem a számlájára az összeget. Nincs semmi költsége, csak bemondod a nevet, számlaszámot, az összeget, meg ha van, akkor a közleményt.
2021. jún. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A legeslegtöbb bankban mai napig totál ingyen van, ha a magad vagy más számlájára pénzt fizetsz be. Nyilván abban a bankban kell, ahol a számla is van.
2021. jún. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. jún. 12. 12:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet befizetni
2021. jún. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ingyen van a bankok 99,99 %-ában a bankfiókban történő készpénz befizetés.

Ha CIB bankról van szó, akkor egy CIB bankfiókba kell bemenned az illető nevének és bankszámlaszámának birtokában. Pénztárban befizeted az összeget és kész.

2021. jún. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!