Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol találok a K & H banknál...

Hol találok a K & H banknál meghatalmazás mintát?

Figyelt kérdés
Sziasztok, már rámentem a bank weboldalára, átkutattam majdnem minden részt, de sehol sem találtam olyan dokumentumot, ami nekem kellene, ugyanis testvéremet akarnám meghatalmazni, hogy járjon el a nevemben, személyesen a bankba nem tudok megjelenni, mivel külföldön élek, és mozgáskorlátozott vagyok. A bankba azt mondták, hogy a bank weboldalán megtalálható a minta, de csak kölcsönről, számlaváltásról, meg panaszkezelésről találtam meghatalmazásos mintát, ami nekem kellene olyat nem. Tud valaki segíteni ezzel kapcsolatban? Köszönöm előre is!

2021. jún. 7. 23:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az a "baj", hogy úgyis a bankban személyesen kell aláírnod az ügyintéző előtt.

Akkor pedig ha már úgyis bemész, ott rögtön megcsinálják.


Együtt kell bemennetek mert a meghatalmazottnak is alá kell írnia.

2021. jún. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!