Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Gyakornokok,küldtek már el...

Gyakornokok,küldtek már el titeket a gyakornoki helyetekről?

Figyelt kérdés

Rúgtak már ki gyakornokként cégtől?

Ha igen,miért? Hogyan viselted?

Nem rúgtak ki,csak kíváncsiság,néha elgondolkodom,mert nem annyira élvezem ezt a helyet,ahol most vagyok.



2021. máj. 31. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem rúgtak ki, ennél sokkal kifinomultabb stratégiát alkalmaztak a leépítésre. Egyszerűen azt mondták, hogy a cég anyagi helyzete & a járványügyi korlátozások miatt kb. max heti 10-15 órát tudok bemenni dolgozni. Amint telefonált a közvetlen felettesem, rögtön elkezdtem másik állást keresni.


Azért néztem nagyokat, hogy akkor mi a fenének vettek fel gyakornokot, ha fél évvel később -nem a munkavégzésem miatt- meg akarnak tőlem szabadulni... Na mindegy.


Az előző munkahelyem amúgy tetszett, csak ugye a pénz nem volt jó. A mostani kevésbé, de tudok egy kis pénzt keresni. Ha látok valamilyen jó állásajánlatot, jelentkezem rá, vagyis mondhatni passzív álláskereső vagyok.


Végzős vagyok az egyetemen, jó lenne az alapképzés végéig vmilyen teljes munkaidős állást találni, hogy ne feleannyi, kétharmadannyi pénzért csináljam szinte ugyanazt, mint a mérnökök. :D


F

2021. jún. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!