Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Dopehitel tapasztalat? Bárki?

Dopehitel tapasztalat? Bárki?

Figyelt kérdés

Lakáshitelt néznék olyan 6-8 millió összegben. Valószínű banktól veszek majd fel, de mindent megnézek még azt is, ami elsőre gagyinak tűnik.

Dopehitelről olvastam pár cikket, de inkább lejárató jellegűek, pl. a HVG cikk, valós elemzést csak egyet láttam, de ott is arról írnak csak, hogy a szegényebb réteget célozzák meg.

Engem az érdekelne inkább, hogy mennyire megbízható hosszú távon, mivel mégis 10 évről beszélünk és nem akarom, hogy gond legyen.Írják, hogy uzsora, ami nettó baromság, mert egy bejegyzett, hivatalos cégről beszélünk.

Ismer valaki bárkit, aki vett fel már pénzt tőlük?



2021. máj. 11. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A Questor is bejegyzett cég volt. Ez nem érv.


Ha el akarod bukni a lakásod, mindenképp egy Noname szartól vegyél fel lakáshitelt.

2021. máj. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd már el az oldalukat és járj utána...


Az egész egy kamu. Az MNB engedélyezési szám amit feltüntetknek az a Volksbank engedélyezési száma nem az övék.


Jegyzett tőke: 3 milló forint.


Bevétel: 4 763 000 forint.


Szerinted tényleg egy társasház 4. emeletén fogsz te lakáshitelt kapni miközben Marika néni a szomszédban paprikás krumplit főz_

2021. máj. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

100%, hogy nem tiszta valami...

1. "COOL MEDIA PRODUCTION Korlátolt Felelősségű Társaság", magyarul DopeMan médiacége, köze nincs a pénzügyekhez.

2. "MNB engedély szám: Federal Credit Union Zrt. EN-I/100/2011", tehát nem ők nyújtják, hanem csak közvetítik a hitelt.

3. "Az oldalt a Webnode működteti", normális weboldalra sincs pénz.

4. A hitelintézet, a Federal Credit Union sem egy nagy név, én nem bíznék meg bennük...

2021. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Most a gyakorlatban egyébként mi szükség van egy hitelközvetítőre?
2021. máj. 12. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedvezményeket tud neked kijárni, időpontot egyeztet, tudja, hogy melyik banknál van esély, hogy átmenjen a hitel, ilyenek. De ez egy rendes hitelközvetítőre vonatkozik. Amiről te kérdeztél, az nem tudom, mi.
2021. máj. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!