Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Lakástakarék kiutalásánál...

OTP Lakástakarék kiutalásánál kötelező az előtakarékoskodónak is jelen lennie?

Figyelt kérdés
2 otp-s ügyintéző is először azt mondta, hogy mivel már kiutalási szakaszban van azt ltp, ezért én, mint kedvezményezett is ki tudom utaltatni. Viszont egy 3. akihez vittem már a papírokat ezzel kapcsolatban, elküldött, mert szerinte kell az előtakarékoskodó is. Hogy van ez most? Sajna elég messze lakunk egymástól az előtakarékoskodóval, szóval akkor meg kell oldanunk, hogy egyszerre be tudjunk menni a bankba. Aki esetleg ért ehhez, vagy csinált már ilyet, hogy van ez most akkor? Próbáljak esetleg még bemenni ahhoz, aki azt mondta egyedül is intézhetem, vagy ez már veszett fejsze nyele... Egyébként gyorsított eljárással szeretném a kiutalást.

2021. máj. 6. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
igen
2021. máj. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tégy egy próbát annál az ügyintézőnél is. Ennyit megér.

Nekem ilyen ügyem még nem volt, egyenesági rokonként használtam már fel LTP-t, akkor ott kellett lennie az előtakarékoskodónak és nekem is. Szintén utaznom kellett azért, hogy együtt be tudjunk menni a bankba és marha lassan is intézték (kb. 2 óra).

A gyorsított eljárás nem tudom mit takar. Mi amikor kiutalási időszakban bementünk a bankba és kértük a kiutalást, még aznap délután meg is érkezett gyorsított eljárás nélkül.

2021. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!