Otp banknál van hitelem?

Figyelt kérdés

Online felületen meg lehet esetleg nézni hogy milyen hitelek vannak és mennyi idő van vissza stb? Vagy erre csak személyesen a bankban van lehetőség?

A másik kérdés pedig hogy van egy lakástakatékom az OTP banknál amire 12.150 Ft-ot fizetek havonta. Ha jól tudom akkor ezt 4 év után ki vehetem vagy bele rakhatom a hitelbe, ez idén nyáron fog le járni. Ennek kB mennyi lesz az összege?



2021. ápr. 30. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
online csak a babavárót lehet megnézni
2021. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak te tudhatod és a bank. Mi nem tudjuk megmondani, hogy neked milyen hiteled van. Ha ennyire nem vagy tisztában a saját pénzügyeiddel, az szomorú.
2021. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 xswerdy ***** válasza:
nekem a k&h-ban van netbankom, ott látom a hiteleket is, gondolom, más bankban is így van
2021. ápr. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"gondolom, más bankban is így van"


Rosszul gondolod.

2021. ápr. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A lakáshitelbe beforgathatod a lakástakarékod, másba nem. Felvenni csak akkor veheted fel, ha igazolni tudod, hogy lakáscélra költöd teljes mértékben. Pl. önerőre, felújításra, beépített bútorra.

A netbank kérdésben nem tudok segíteni, nem az OTP-nél bankolok.

2021. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van netbankod az otp-nél, akkor meg tudod nézni a lakâstakaték aktuális összegét, kamattal, esetleges támogatásokkal együtt is.
2021. máj. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!