Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Küldtek új bankkártyát de mégsem?

Küldtek új bankkártyát de mégsem?

Figyelt kérdés

Nem járt még le a bankkártyám, 2 évig jó még.

Állitólag küldtek nekem új kártyát, nem tudom minek. Állandóan küldik az smst, emailt, hogy ápr.30ig érvényes a másik kártya, aktiváljam az újat.

De nem küldtek.

Most menjek be? És kifizettetnek velem egy új kártyát feleslegesen?

Dél takarékról van szó.


2021. ápr. 30. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Ügyfélszolgálatot hívtad, vagy írtál nekik? Ha nem miért nem? Az megvan, hogy ma van április 30?
2021. ápr. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A Takarékbank Zrt. új bankkártyákat állított ki azoknak, akiknek olyan kártyájuk volt, amit a szolgáltatásuk közül kivezetnek.


Nem kell érte fizetni, de tényleg lejár a régi kártya és nem fogsz tudni vele fizetni.


Ha nem kaptad meg, akkor sürgősen menj be a bankba intézkedni. Egyáltalán kapnod kellett volna új kártyát?

2021. máj. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kaptam elvileg. Nem tudom, mi értelme van, ha jó még a régi, de hát ez van.

Tegnap bementem, elintéztem. Küldenek majd mégegyet, amit remélhetőleg meg is kapok.

A régi kártyám már nem is jó, úgy hiányzik, én kártyával szeretek fizetni, nem szórakozni a pénzzel ☺️

2021. máj. 1. 07:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom, mi értelme van,"


Leírtam: Értelme nincs, de viszont egyes bankkártyák használatát a szolgáltatásaik közül kivezetik és egy más típusú kártyát vezetnek be helyette. Ezért történik ez.

2021. máj. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!