Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol/ melyik banknál tudok...

Hol/ melyik banknál tudok felvenni hitelt 19 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 évesen már 3 hónapos munkavisszonnyal rendelkezem

Voltam bennt az otp-nél lakáshitel után érdeklődni. A korom miatt nem tudok felvenni hitelt náluk. Van 2millió önerőm , mivel állami gondozott vagyok, de még.így sem engedi az otp a hitelfelvételt. Valaki jártas ebbe? Tudna valaki segíteni nekem, hogy melyik banknál érdeklődjek? Fontos lenne mert a nevelőszüleim 70 évesek és nagyon nehéz már velük. Arról meg nem is beszélve, hogy addig lakhatok itt amíg tanulok. Ezért is lenne fontos, mert utána nekem nem lenne hova mennem. Megvan már az érettségim is.



2021. ápr. 28. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően azzal van probléma, hogy épp, hogy 3 hónapos munkaviszonyod van és épp, hogy nagykoró lettél, mellé még egyedülállóként, adóstárs nélkül szeretnél hitelt. Várj még egy kicsit, gyűjtsd az önerőt is, mert az is elég kevés.
2021. ápr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mire szeretnél? Személyi kölcsönt nézd meg, mely bank adhat 19 évesen, ha van ilyen. Egyáltalán mire kellene, amire nem elég a 2M forint? Lakáshitelhez nagyon sok pénz kell, ha nem egy felújítandó romot keresel valamelyik külső-borsodi faluban.
2021. ápr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mit szeretnél dolgozni?

Vannak cégek, amik biztosítanak szállást, esetleg szolgálati lakást itt most a rendőrségre gondoltam. Mivel még nagyon fiatal vagy ez is egy lehetőség. Azért a hitel kemény dolog. Ha pedig továbbtanulsz addig lakhatsz koliban, ami szintén olcsóbb kb havi 15000 Ft. Mellette ha tudsz dolgozni, akkor szépen gyűlik a kis félretett pénzed.

2021. ápr. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!