Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy lehet OTP számlán lévő...

Hogy lehet OTP számlán lévő összeget lekérdezni?

Figyelt kérdés

Eddig le lehetett viszonylag egyszerűen, itt: [link]

De mint írja is, már nem lehet. A telefonos felhívós megoldással az a baj, hogy nálunk nincs térerő (ez részben a ház tulajdonsága, le van árnyékolva elektromosan az egész). Az OTPdirect-be belépve is tudom hogy meg lehet nézni, de ahhoz is kell telefon és térerő. Ez is macerás, mert ki kell mennem a kertbe hozzá.

Hogyan lehet neten lekérdezni telefon nélkül? 1 OTP-s számlám van, amit főleg netes vásárlásokhoz használok. Ilyenkor van hogy napi szinten 3x is lekérdezem hogy mennyi pénz van még rajta. Így viszont ezt nem tudom megtenni. Ha nincs rá semmi megoldás, akkor át kell mennem másik bankhoz. (Másik kérdés: van olyan bank, ahol még működik ez az egyszerű netes lekérdezés?)



2021. ápr. 23. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Számítógépen is elérhető a netbank.
2021. ápr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1: Igen, ez az OTPdirect. Belépéshez SMS-ben küldenek kódot, azt kell megadni.
2021. ápr. 23. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem minden tranzakciónál jön az sms a számlán lévő maradvány összegről.

Csak ránézek az utolsó sms-re és máris tudom a számlán lévő jelenlegi összeget.

2021. ápr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal az új eu-s irányelvek miatt kellett leállítaniuk ezt a fajta lekérdezést, szóval nem hiszem, hogy más banknál lehetne ilyet.
2021. ápr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!