Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan kell használni az OTP...

Hogyan kell használni az OTP internet bankot?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 20. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Hatekonyan.
2021. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én elsőnek beléptem számla adatokkal, majd létre hoztam egyéni azonosítót és azóta csak azt használom, beírod, kapsz sms-t belépsz és az oldalon mindent megtalálsz.
2021. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ez mégis miféle kérdés? Az internet bank az egy platform. Egészpontosan mit akarsz csinálni rajta?
2021. ápr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Meton ***** válasza:

Ha számítógépről használod, akkor belépsz az OTP oldalára. Ott azonosítót, számlaszámot és jelszót kell beírni és beléphetsz. Ezeket az OTP-ben kapod, kinyomtatják papírra. Ez így már működik, de célszerű okostelóra is letölteni alkalmazásokat. A legfontosabb a smartbank. Belépés ugyanaz, mint számítógépen, de lehet ujjlenyomatos azonosítást is készíteni. Majdnem minden elérhető, akár hitelt is vehetsz fel és mobilon még hordozható is. A netes fizetéseket mindig mobilon szoktam engedélyezni.

A smartbank mellett a simple használata is javasolt. Ez inkább a netes vásárlásoknál nagy segítség. Pl. parkolás, mozijegy, ételrendelés stb.

2021. ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!