Paypal Vs Transwise?

Figyelt kérdés

Nemzketközi átutalásnál melyik az olcsóbb?

pl küldenenek nekem 100 fontot.. melyiket érdemibb a fogadó oldaláról igénybe venni?



#PayPal #paypal transwise #transwise
2021. ápr. 19. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha neked küldenek, akkor nem vonnak le semmit, a teljes összeget megkapod, mindegy, hogy hova utalják. A költségeket a küldő állja.
2021. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tőled semmit sem fognak levonni, a küldő fél fizet. Azonban érdemesebb a (Transfer)Wise-t választani, mert egy 1000x korrektebb platform a PayPal-hez képest.
2021. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

paypalnél a fogadó fizeti a tranzakciót dijat az tuti ..

van egy gyanúm hogy transwisenál is


a kérdés azaz hogy melyik fáj jobban..

2021. ápr. 19. 19:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mire használod a paypalt, mert azt nem írtad. Ha valakitől csak úgy kapnál pénzt, annál nincs díja a fogadásnak.

Ha eladóként az eladott termék után kapnád meg az árát, akkor levonnak díjat, de ez a paypal szolgáltatása miatt van: védi a vevőt és az eladót is egy esetleges vita esetén.

A wise-nál nincs díj egyik esetben se, de nem is ad semmilyen szolgáltatást se a vevőnek, se az eladónak.

2021. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

paypal-en vannak költségek .. azt tudom ..


engem igazából az érdekel ha Transweise-on toldnak át mondjuk.

150 fontot nekem a banszámlámra az kevésbé fáj-e mintha paypalen...

azt tudom elsőkézből 150 fontnál olyan 140 lesz a vége paypalen.


a Transwise-t nem ismerem igazából ténylegesen.


köszönet a ovábbi válaszokrét

2021. ápr. 19. 20:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha termékként megy a dolog, csúnyán megrövidít a PayPal. Egyszer így jártam, azóta külön kérem, hogy ne termékként menjen. Bár alig használok PayPal-t.
2021. ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!