Ebből lehet bajom?

Figyelt kérdés
4 órára vagyok bejelentve, de nyilván többet dolgozom. És nem is annyit keresek mint ami a papíron van, nyílván annál többet. Lehet abból próblémám ha havi szinten 100-200 ezer fotintot be fizetek a számlámra, annak ellenére hogy papíron ennél sokkal kevesebb a jövedelmem? Kérlek csak akkor írj ha normális választ tudnál nekem adni, ki oktatást nem kérek a 4 órás bejelentéssel kapcsolatban. Most ez van, örülök hogy dolgozhatok.

2021. ápr. 18. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Huha erdekes kerdes, szerinted ha ez legalis akkor miert nem irtak volna a szerzodesedbe azt a szamot amit kapsz... Az mar teljesen ratyi h nem boritekba adjak a plusszot, igy lazan lekovetheto...
2021. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Havi 200k senkit se érdekel szerintem
2021. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bár nem szabad ilyenre biztatni senkit, de ezek olyan kis összegek, hogy valószínűleg senkinek nem fog szemet szúrni, ha így cselekszel!
2021. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aprópénz ez a NAV-nak, csinálják ezt vagy egymillióan.
2021. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első munkahelyemen ugyanez volt, 9 évig voltam ott, senki le se szarta.
2021. ápr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1-es! Ő fizeti be a számlájára, nem a cég.
2021. ápr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem akkor összeg, hogy bárki foglalkozna vele a bankban... Nyugodtan befizetheted, senki nem fogja megkérdezni, hogy honnan van.
2021. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#2 dehogynem érdekli a NAV-ot és ha rendszeresen van ilyen mennyiségű pénzmozgás akkor szívás van
2021. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!