Hólya Tibor kérdése:

Csok hitel feptételei??

Figyelt kérdés
???Üdv mindenkinek Szeretném meg kérdezni hogy szabadfelhasználású babaváró hitelt szeretnék !! Hogy lehetséges e ha...... Van Otp hitelem + Otp Faktoring nál vagyok már nem fizettem 2- hónapig mert baleset ért és felmondták a szerződésem m1 ez lényegtelen !! Az Otp Faktoringnál vagyok mivel nem lett fizetve a hitelem és igy KRH - san lehetne e olyat hogy kiváltani megigényelt szabad felhasználású 10- M kiváltani a hitelem ?? Vagy ijesmi mert halottam hogy bárliztásoknak is lehet igényelni deh eből kiváltanám a hitelem és egyből paszivba tenne az Otp nem tudom hogy lehetséges e ez valamien formában köszi????
2021. ápr. 11. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Húha.....
2021. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A csok és babaváró nem ugyanaz, a csokot lakáscélra lehet igényelni, csak a babaváró szabad felhasználású. Mindkettő hitel, amelynél ugyanúgy történik hitelbírálat, mint bármely más hitelnél. Ha már most úszol az adósságban, akkor jó eséllyel nem kapod meg. De ha még is kapod, azzal tisztában vagy, hogy ez egy hitel? Ahhoz, hogy a 10 millió támogatás legyen és ne hitel, 3 gyereket kell vállalni. Meglevők nem számítanak a babavaronal. Amennyiben nem születik gyerek, a babaváró hitel piaci hitellé minősül, illetve büntetést is kell fizetni.

A fentiek alapján és élethelyzetedet tekintve nem jó döntés igénybe venned a babavárót.

2021. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább egy érettségire kellene gyúrni. Nem még több hitelre.
2021. ápr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Atyagatya.
2021. ápr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!