Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál kedvező gyerekn...

Melyik banknál kedvező gyereknek számlát nyitni?

Figyelt kérdés

2 gyerekem van szeretnék mind a kettőnek számlát nyitni 7 hónapos és 3 éves ! Hol tudok nekik nyitni, nyilván nem minden banknal lehet ilyen piciknek számlaja . Az is érdekelne hogy melyiknel a legkedvezőbb a számlavezetési díj stb.

Tudom hogy nincs sok választás de akkor is szeretnék korrekt megbízható banknál számlát nekik . Köszi a válaszokat.


2021. ápr. 4. 23:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Az meg lemaradt azért szeretnék nekik számlát mert minden hónapban szeretnék befizetni a számlára X összeget amivel 18 éves korukban eltudnak valamerre indulni .
2021. ápr. 4. 23:59
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Én erre a célra babakötvényt nyitottam mindkettőnek. Ingyen van, van rá állami támogatás és infláció feletti hozama van.
2021. ápr. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez pontosan mi?

Ha pl. egy hónapban nem tudnak befizetni akkor mi történik vagy ezt hogy mennyi időnként kell fizetni?

2021. ápr. 5. 01:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi sem történik, ha épp nem fizetsz rá, nem kőtelező. Ez egy számla a gyereknek az államkincstárnál, amihez csak ő férhet hozzá, 18 éves kora után.
2021. ápr. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!