Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi jelzáloghitelt engednek...

Mennyi jelzáloghitelt engednek most el?

Figyelt kérdés
3 meglévő gyermekünk mellé 2020-ban érkezett egy tesó.Egy ismerősünk világosított fel,hogy jár nekünk valamennyi jelzálog hitel elengedés,de azt nem tudta megmondani hogy pontosan mennyi.Eddig én nem is tudtam,hogy van ilyen,most keresgéltem a neten,de nem egyértelmű.Ugye a 3.után jár 4millió,minden további után 1-1millió.A nagyok korábban születtek,tehát az logikus,hogy rájuk semmi,de ilyen esetben a 4-re most akkor 1vagy 4 millió jár?Hiszen ő többedik gyermek,mégis van aki szerint 4millió fog járni.Nyilván rákérdezek majd kormányablakban is,de most ez nem olyan egyszerű a járvány miatt.Köszönöm,ha valaki tud segíteni.
2021. márc. 27. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, 2020-ban pontosan mikor született a 4. gyermeked, ha 07.01 után, akkor sajnos már elkéstél, 60 napon belül be kellett volna adni a kérelmet, de ha korábbi a 4. gyermeked, akkor 4M Ft lakáshitel elengedésre vagytok jogosultak, ha minden egyéb feltétel teljesül.
2021. márc. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
08.29.Akkor ez bukta?Pedig úgy megörültünk neki.Ez az én formám.Azért rákérdeztünk,hátha van valami most a pandémia miatt.
2021. márc. 27. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes rákérdezni, a veszélyhelyzet miatt lehet, hogy a 60 nap kitolódik, de a 2020.07.01-én hatályba lépett kormányrendelet módosítás a tartozáscsökkentő támogatásra 60 napos határidőt ír elő.
2021. márc. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!Hétfőn megpróbálom felhívni őket.Hátha szerencsém lesz.
2021. márc. 28. 10:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hátha valakit érdekel.Azt javasolták,hogy adjuk be a kérelmet,és meglátjuk elfogadják-e.Ha valakit érdekel esetleg, akkor majd megírom,hogy sikerült-e.
2021. ápr. 6. 12:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!