Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem működik a bankkártya?

Miért nem működik a bankkártya?

Figyelt kérdés
Párom, betöltötte a 24-et ezért kapott új bankkártyát, junior kártya helyett, de nem működik, sem kártyával nem tud fizetni boltban, és pénzt sem tud levenni, az autómata azt írja ki, hogy nincs elég pénz rajta, pedig van rajta pénz. Felhívta a bankot, ők mindent rendben találtak...legközelebb hétfőn tudja őket hívni, addig is hátha valakinek van valami ötlete, hogy miért nem működhet?

2021. márc. 20. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aktiválta?
2021. márc. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen!
2021. márc. 20. 17:15
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Paypassal akar fizetni? Mert az esőre nem fog menni
2021. márc. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy a banknak 24/7ben van ügyfélszolgálata, bármikor fel lehet őket hívni
2021. márc. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

Én úgy tudom csak letiltani lehet 0-24 ben. Egyéb ügyeket csak munkaidőben lehet. Nekem is volt már baja a kártyámnak, de másnap már jó lett. Nem kellett hívnom a bankot.

Nekem pénzt nem engedett kivenni az atm, azt írta hibás kártya.

2021. márc. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5, rosszul tudod

Én rendszeresen éjjel hívom őket, mert nem kell annyit várni

2021. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ezt nem tudtam. Én is már többször próbáltam hétvégén de sose vették fel. Lehet nem voltam kitartó
2021. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hee? Te mit szoktál hívni?? Olyan nincs, hogy nem veszik fel, hisz automata a rendszer
2021. márc. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!