Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypalra hogyan lehet pénzt...

Paypalra hogyan lehet pénzt küldeni?

Figyelt kérdés

A testvérem tartozik nekem és mondtam neki hogy nekem csak Paypal számlám van. Ő a saját bankszámlájáról küldené nekem netbankon keresztül. Bankszámlám nincs,tehát az nem opció hogy arra küldi aztán én onnan Paypalra.

Hogyan lehet így pénzt küldeni?


2021. márc. 18. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Alap esetben ehhez neki is kell egy PayPal account és ahhoz hozzárendeli a bankkártyáját.


Van olyan, hogy "PayPal egyenleg feltöltése utalással". Ez értelemszerűen arra lenne való, hogy **magadnak** tudsz PayPal-ra utalni, de nyilván más is tud a te számládra. Megadod neki a paramétereket és csinálja. Pár nap az átfutás.

[link]


Ezzel együtt ha még soha nem csináltatok ilyet akkor én nem kísérleteznék ezzel. Illetve akkor csak óvatosan.

2021. márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is van paypalom, az ebayre tartom nagyon ritkán. A lényeg, bemegyek a bankba, viszem a paypal számlaszámomat, személyimet, és befizetem a pénzt a saját számlámra. Gondolom, most kissé nehezebb a vírus miatt személyesen a bankba menni, de ha nyitva vannak, akkor hajrá.

Kissé fura a számomra, hogy ha személyesen tudok befizetni, akkor utalni miért nem lehet?

2021. márc. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!