Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi befolyásolja ezt? Korábban...

Mi befolyásolja ezt? Korábban sosem volt rá példa.

Figyelt kérdés
Providenttel kapcsolatos a kérdésem. Aki tudja a választ írja meg nekem legyen szíves. Korábban többször igényeltem Provident hitelt és mindig megkaptam sőt többször is jött a hitelújítási ajánlat. Nem vettem igénybe. Mindig pontosan és a szükségesnél nagyobb összegben törlesztettem. Meg is jegyezték hogy jó adós kategóriába tartozom. Most sajna olyan helyzet állt elő hogy ismét szerettem volna igényelni úgy hogy a maradék fennálló összeget egyben törlesztettem. De a rendszer szerint nem kaphatók hitelt. Nem értettem. Azt mondta az ügyintéző hogy jövőhéten már lehet hogy kaphatok. Előtte sosem volt ez így. Ha igényeltem akkor kaptam is. Ő sem tudta megmondani hogy most miért nem lehetett. Aki volt ilyen helyzetben esetleg tudja hogy mi alapján totál a rendszer? Ahogy írtam pontos fizető vagyok és mindig többet adtam mint amit kellett és idő előtt kifizettem a teljes összeget.
2021. márc. 11. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha az ügyintéző sem tudta megmondani, hogy miért, akkor szerinted itt ki fogja tudni pontosan megmondani?

A kérdésedhez képest már jövő hét van, kérdezd meg újra, hátha már lehet.


A hitelintézetek nem csak azt nézik, hogy jó adós vagy-e, hanem sok más szempontjuk van, de ezeket nem fogják veled közölni (ezek szerint a saját munkatársaiknak sincs sokszor fogalma, de ha tudná se árulhatná el neked), ezt dobta nekik a rendszer, tartani kell magukat hozzá.

2021. márc. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ügyintéző nem tudja,hogy kaphatsz e hitelt. Ezt a központban, egy pontrendszer alapján döntik el. Ebbe a pontrendszerbe más hiteleid, illetve körülmények is vannak. Ezek alapján vonnak le és adnak hozzá pontokat, végül kialakul a pontszámod. Az aktuális, napi gazdasági helyzet is hozzájárul a ponthatár csökkenéséhez vagy növekedéséhez.
2021. ápr. 4. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!