Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha vki otthonról dolgozik...

Ha vki otthonról dolgozik akkor adnátok borravalót? 9000 ft a szempillazas. Szóval ott még alapanyag ktg is van

Figyelt kérdés

2021. márc. 1. 16:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

7. vok, szerintem már ne adj! Vírus van Neked is, ha ezért húzza a száját, keress másikat! Hidd el, ő is csodálkozott, ha nem vette természetesnek, hogy számla nélkül még kap borravalót. Ne azért adj, mert illik! Nem kapsz számlát, szerintem már elég volt, de ahogy gondolod.

A hálapénzzel is elődeink igen elrontottak vmit. Már azt várom, hogy a hentesnek is kell majd csúsztatni, hogy szép húst adjon, vagy ne romlottat...


9# nem tudjuk, hogy milyen szempilláról van szó.

2021. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
köszönöm! igen, egyszer mikor tinédzser voltam és apum elvitt fogtomesre vmi maganba, ott is mondta hogy ne adjak
2021. márc. 6. 07:53
 13/16 anonim válasza:
23%
Ha ennyire fontos Neked a szempillázás és van rá 9 ezred, adj nyugodtan borravalót is, minek kérnél vissza egy 10-esből, hiszen úgy tűnik Te nyugodtan költekezhetsz, van miből. Nagyon sokan vannak, akiknek alapvető szükségletekre sem telik így manapság :-(
2021. márc. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
bocsánat, nem hergelni akartam az embereket :(
2021. márc. 8. 14:03
 15/16 anonim ***** válasza:
59%

7. vok, 14#A kérdező meg szégyellje magát, hogy ennyit költ szempillára...


Kedves Kérdező, más meg másra költ, szerencsejátékra, műkörömre, cigire, boltkóros, ne foglalkozz ezzel a 14#-gyel! Műkörömre is el lehet verni a többszörösét, most Téged talált meg.

2021. márc. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszönöm! azt hiszem az még nem vétek ha egy 10-est a hónapban magamra költök 280.000 bol. A mukormosrol is lemondtam emiatt
2021. márc. 14. 07:18
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!