Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Devizaváltásnál melyik árfolya...

Devizaváltásnál melyik árfolyammal kellene számolni?

Figyelt kérdés

[link]


Annyi oszlop van és nem tudom melyikkel kalkuláljak.


Közös rendelést szervezek, én fogok fizetni (eurót OTP forint számláról). Eredetileg úgy terveztem, hogy kifizetem, elkönyveli a bank és visszaszámolom, hogy kinek mennyit kell fizetnie. Jóval többen jelentkeztek, mint amire eredetileg számítottam, ennyit már nem fogok tudni megelőlegezni, így előre el kell kérnem majd a pénzt.

Én nem fogok keresni rajta semmit, szívességből csinálom, így annyit akarok elkérni, mint amennyit fizetni fogok. Rosszul számolás miatt viszont nem szeretnék bukni rajta, ha már ezt szervezem napok óta, utána még kis részben én fizetném mások dolgait.


2021. febr. 21. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Deviza eladási árfolyam
2021. febr. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És csapd hozzá a tranzakciós díjat is ha nem akarsz ráfizetni.
2021. febr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, a bank elad neked, azt az árfolyamot nézd!

Vagy egyszerűen a nagyobbat.

2021. febr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!