Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Takarékbank ATM-en hogy lehet...

Takarékbank ATM-en hogy lehet az IPIN kódot beállítani? Akinek sikerült olyan írjon.

Figyelt kérdés
Szóval voltam ma bent, és balra volt 2. pont, hogy internet pin. Ezt nyomtam és kérte az internetes pin kódot, hogy adjam meg. Itt a régi (a bankszámla középső 8 utolsó 4 számjegye (13-16) amit meg kell adni vagy már amit szeretnék? Valamiért a bevitel gombra nem reagált az ATM.. Az ATM a bankon belül van, egyébként.
2021. febr. 12. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Sikerült végül?
2021. ápr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem :( hosszú leírni, de a lényeg, hogy végül egy ügyintéző azt, mondta, hogy az a funkció, még nem működik.. (Ezt egyébként nem jelezte semmilyen kiírás az ATM-nél)

Sajnos azóta se sikerült több próbálkozásra, már lejárt volna a kötelező ipin váltás időpont, de meghosszabították, azóta is voltam bent.., de most hétvégén valószínű újra próbálom..

A kolléga, aki más településen lakik és ott is van ATM, ott simán ment neki, ezért megpróbáltam újra, de itt akkor se..

Lehet persze én vagyok a béna, ezért most nem írok mást, de ha még mindig nem működik, akkor azért az eléggé gáz..

2021. ápr. 22. 18:43
 3/5 A kérdező kommentje:
Az ügyintéző egyébként kb március elején mondta, hogy ez nem működik az automatánál még..
2021. ápr. 22. 18:44
 4/5 A kérdező kommentje:

Siker!

A gond valószínű az én készülékemben van, illetve nem tudom, mert az IPIN megadás a billentyűzettel történik és én ott nyomtam le a bevitel/entert, mint szoktam normál PIN esetén, viszont most rányomtam a "bevitel" szóra a képernyőn és úgy ment, és meg is csináltam gyorsan.

Lehet, hogy írták is, hogy a képernyőn kell rányomni, nem tudom, de , hogy egyik részt itt, egyiket meg ott, bár lehet az itteni ATM hibája volt, azaz mindkét módon kellett volna működni..

2021. máj. 7. 10:43
 5/5 anonim válasza:
Mi van akkor ha valaki nem csinálta ezt meg az időpontig?
febr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!