Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Történt már valakivel olyan,...

Történt már valakivel olyan, hogy Takarék Szövetkezet ATM - nél , hogy vett le pénzt és többet vont le mint levett?

Figyelt kérdés

CIB Bank bankkártyával vettem le Takarék Szövetkezett ATM- nél 100 000 ezret, de a rendszer úgy jelezte , hogy 109 ezret vettem le és annyit is vont le.

SMS ben 300 euróban irta.


2021. febr. 10. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Van a készpénzfelvételnek díja, de az sok. Kérdezz rá az ügyfélszolgálatnál.
2021. febr. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha devizaszámláról, vagy hitelkártya-számláról vettél le, akkor simán lehet ennyi a díja a pénzfelvételnek.
2021. febr. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem a bankkal. Technikai hiba van. Azér hü*e nem vagyok , csak tudom ,hogy vettem le pénzt. Azér 9000 ft-ot a kp levétel díjnak sokalnám , akkor nem csak most vonta volna le. Meg ahogy irtam azt jelezte , hogy 109 000 ft-t vettem le , vagyis úgy jelezte , hogy 300 eurót vettem le, de nem eurót vettem le hanem ft-t.
2021. febr. 10. 08:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó, hát ezt írhattad volna már korábban. Én arra gondoltam, hogy devizaszámláról vetted le, ezért kaptad €-ban az sms-t.
2021. febr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak sima pénz levétel volt.

CIB bank ot hívtam, és mondták , hogy már többen jelezték és kivizsgálják, mert technikai hiba, csak kiváncsi vagyok , hogy tapasztalta e már valaki, meg hogy meddig húzodik. Mert oke 9000 ft , de akkor se mind1 hogy csak úgy hopp . Meg lehetetbez volna 90 000 ft is

2021. febr. 10. 09:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!