Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Jegybanki alapkamattal hogyan...

Jegybanki alapkamattal hogyan kell számolni?

Figyelt kérdés

Köttetett egy szerződés, melynek értelmében havonta kapok 80 ezer forintot.


Cserébe le kell majd dolgoznom azt az időtartamot, ameddig a pénzt kaptam. A szerződést bármikor felbonthatom, viszont akkor vissza kell fizetnem a számomra folyósított összeget a mindenkori jegybanki alapkamattal növelt mértékben.


Ezt a 80 ezer forintot 8 hónapon keresztül kaptam, tehát összesen 640 ezer forintot kaptam.


A kérdésem az, hogy ha felmondom a szerződést, mennyit kell visszafizetnem, ha a mindenkori jegybanki alapkamattal növelt mértékben kérik vissza a pénzt?



2021. febr. 8. 08:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És akkor a következő havi hogy jön ki? Számít a havi összegek megkapása óta eltelt idő?
2021. febr. 8. 10:59
 12/13 A kérdező kommentje:
Tehát úgy értem hogy ha felbontom a szerződést , akkor mondjuk számít-e az idő, ami pl a novemberi összeg megkapása óta eltelt? ugyebár februárig értem az eltelt időt... mert most mondanám fel
2021. febr. 8. 11:01
 13/13 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem :)
2021. febr. 8. 11:27
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!