Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-nél mennyibe kerül havonta...

OTP-nél mennyibe kerül havonta az SMS szolgáltatás? Pl. Számlainformáció, kontrollkártya szolgáltatás. Függ valamitől? Junior számlám van.

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is!
2010. aug. 16. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Egész ott lett elrontva, hogy OTP Junior számlát nyitottál. Az OTP szinte mindenért szed pénzt, ezért tart ott ahol tart. számtalan olyan más bank van, ahol ezek ingyenesek, és benne foglaltatnak a csomagban. Nem tudom mióta van neked Junior számlád, de inkább ajánlom az Erste Szemeszter csomagot, ott minden ingyen van, sms értesítés,sms őr,emailre küldött számlalevél, és 0 Ft-os számlavezetési díj. Lehet nem válaszoltam a kérdésedre, de fiatalként nem választanám az OTP Junior-t.
2010. aug. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Évekkel ezelőtt nyitottam OTP-nél számlát, azóta már nagykorú vagyok. De köszi a tippet, régóta fontolgatom én is, hogy bankot váltok. :)
2010. aug. 17. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Helyes-helyes válts nyugodtan! Az ország 200 pontján van már Erste Bank :D:D
2010. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Attól nem félek, hogy az én lakóhelyemen nincsen, mert ha 70 féle bank nincs, akkor egy sem! :D
2010. aug. 17. 22:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!