Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nekem is szükségem lenne...

Nekem is szükségem lenne kölcsönre, bárkitől,1 Mft ra, lakásra. Sajnos bank nem ad, mivel gyesen vagyok, a férjem pedig még csak 2 hónapja lett bejelentve!?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan mire szeretnéd költeni a pénzt?
2010. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pontosan szeretnénk venni egy kis tanyát magunknak,és azt rendbeszedni,jelenleg albérletben vagyunk,és inkább a saját házam részletét törleszteném mint az albérletet.nekünk az a kis ház is megfelelne külterületen,és idővel majd lesz másik.sajnos cseszhetem h nekem is van munkahelyem,Gyásra nem adnak sehol,és hiába mondom a banknak hogy bírnám fizetni,attól még nem adnak.
2010. aug. 15. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az általad választott ingatlan megvásárlásához jelzálog hitelre nincs lehetőségetek nem csak a jövedelmi helyzetetek miatt, hanem mert a bankok ilyen kis értékű ingatlant nem fogadnak el fedezetnek. (Kb 5 mill ft értékű ingatlant fogadnak csak el fedezetnek, de azt sem mindenhol és nem mindegy az állapota sem.)


Fedezet nélküli személyi kölcsönt néhány bankban elméletileg már 6 hónapos munkaviszonyra kaphat majd a párod, de ehhez folyószámlára kell érkeznie a bérének legalább 2 hónapig. Kb az éves nettó bér a 80%-át lehet felvenni hitelbe, tehát legalább 100-110.000E Ft nettót kell kapnia ahhoz, hogy 1 millió hitelre számíthasson és csak halkan súgom, jobb, ha nem hangoztatja, hogy felesége és gyereke van, mert egy keresős családot nem szívesen hitelez semelyik bank se...


Más lehetőségetek egyelőre nincs, magán ember nem hiszem, hogy adna hitelt nektek, a fogyasztói csoportokat pedig mindenképpen kerüljétek el, mert az átverés.

2010. aug. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod.talán megtudom beszélni a főnökömmel olyat mint munkáltatói kölcsön.lehetséges hogy ez lesz a megoldás.bár ugyis csak tavasszal esedékes a dolog.
2010. aug. 16. 13:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!