Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol és hogy lehet megtanulni...

Hol és hogy lehet megtanulni devizapárokkal kereskedni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 24. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Van egy csomo olyan oldal ahol tudsz jatekpenzel tanulni. Pld etoro... Hogy tanulhatod meg hat jo kerdes, sztem ezt senki se tudja, a devizaparos kereskedes abbol all h vagy koveted a trendet vagy okoskodsz bele valamit
2021. jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehol. A devizakereskedés szerencsejáték. Mit gondolsz, az ilyen budai dávid félék miért szorulnak rá arra, hogy hiszékeny emberek megvegyék a képzéseiket, amit a kirakatéletükkel próbálnak eladni? :)
2021. jan. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fsms ***** válasza:

Pl. Plus500 , de én is le beszélnének, mindenki előbb utóbb elbukja a pénzét.

Nem érdemes kockáztatni.

2021. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egyszer az egyik kollégámnak elvállaltam, hogy elmagyarázom. Az volt a feltételem, hogy folytasson előtanulmányokat a témában. Önképzés keretében ismerkedjen meg a tőzsdei alapfogalmakkal, és tanulja meg a MetaTrader4 használatát és elemzési lehetőségeit. Legnagyobb csodálkozásomra két hét múlva szólt, hogy készen van. Elkezdtük az oktatást, de hamar beszélgetéssé szelídült. Kiderült, hogy fogalma sincs, mi az az ötven napos mozgóátlag, vagy mekkora az 1 lot kötésméret, vagy mennyi az árfolyamban az 1 pont-nyi, vagy 1 pip különbség. Azzal küldtem el, hogy ez is egy szakma. Aminek az alapjait rendesen meg kell tanulni. Különben még beszélgetni sem tudunk róla.

Én ezzel kezdeném: [link]

Aztán, ha az alapfogalmak mennek, akkor olvasnám el ezt: [link]

2021. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!