Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik oldalt ajánlanátok...

Melyik oldalt ajánlanátok bitcoin kereskedésre ?

Figyelt kérdés

Venni és eladni szeretnék efektíve tőzsdézni joideje vigyelem a bitcoin azzal akarok foglalkozni

A cex.io oldalt ismertem meg elősuör utana halottam a Binanceről melyik a jobb melyik jár kevesebb költséggel az átváltás?



2021. jan. 19. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Coinbase vagy kraken
2021. jan. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az egésznek a sarkalatos pontja a ki és beutalás. Egyrészről a Coinbase és a Binnance az amelyiknek van olyan partneri megállapodása a Revoluttal, hogy Sepa-val lehet arról és arra utalni. Magával a kártyával nem tudsz fizetni, de a spea utalás megy. -Ha például ez szempont.


A kereskedés díja az egy külön helyzet, mert átlagos esetekben a legtöbb helyen az 0.1% A Binancen például ha van némi BNC a számládon akkor csak a fele, tehát 0.05 és ha valakinek a ref kódjával csatlakozol 5-20% további kedvezmény van a kereskedés díjából. – Viszont tök őszintén, az annak nagyobb biznisz akinek a kódjával regelsz.


Nagyobb költség szerintem akkor van, amikor például a tőzsdéről a BTC-t szeretnéd kiutalni. Nagyobb összeget nem célszerű náluk hagyni csak annyit amivel kereskedsz. Viszont nincs értelme mondjuk 5000 forintnyi BTC-t 2600 forintnyi fee-vel hazaküldeni.

Sokan a Coinbasen szoktak váltani, onnan kedvezményesen átküldik a coinbase pro-ra és onnan a Binance-re. Az elsőnél jó áron tudják megvenni a másodiknál kedvező díjjal tudják ide küldeni a Binance kereskedési szempontból viszont stabilabb. Ha hírtelen esik vagy nő az árfolyam a Coinbase menetrendszerűen pont véletlenül megzuhan.

Binance-ról viszont eléggé megkérik az árát a BTC kiutalásának. Egyébként egyre többen szeretik az FTX tőzsdét, de azt még nem próbáltam.


A Coingecko oldalán megtudod nézni a tőzsdék rangsorát, pontszámait, forgalmát, a coinok számát, magukat a coinokat a kereskedési párokat.

2021. jan. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!