Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egy kis segítséget kérnék...

Egy kis segítséget kérnék mert belebonyolodtam a kriptoba. Ebben az esetben milyen Bitcoin cash arfolyamon lesz nullszaldos a befektetesem?

Figyelt kérdés
2017 vegen vettem a bitcoint 16000 dollaros arfolyamon. Ket eve mikor a bitcoin cash 450 dollar volt atvaltottam 0.022 bitcoint abba. Ekkor a bitcoin 8000 dollar volt. Szóval hany dollaros bitcoi chas arfolyamon fog annyi forintot erni amennyiert 3 eve vettem?
2021. jan. 7. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
900
2021. jan. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja hogy ilyen egyszeru? Koszi
2021. jan. 7. 13:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Üdv!


Hát nem ennyire egyszerű.


Talán a legegyszerűbb ilyenkor az, ha megnézed a BTC és a BCH keresztárfolyamát. Ezt megteheted például a CoinGecko oldalon. Felül jobb oldalon, ahol a nyelvet tudod állítani és bejelentkezni tudnál, ott lehet állítani, hogy mibe mutassa az árfolyamot. Ki tudod választani a BCH árfolyamát. Majd kiválasztod a Bitcoin grafikonját átállítod az idősávot MAX-ra

De az oldal tud összehasonlítást is ha regisztrálsz elvileg értesítést is tud küldeni, adott árfolyamnál, de ezt nem tudom hol tudod beállítani benne. Ám ha megnézed, sajnos nagyon messze vagy attól, hogy nullás legyen a befektetésed.


A probléma az, hogy miközben a BCH eléri azt az árszintet amit most dollárban kiszámolsz, addig a BTC ára is emelkedik, a kereszt árfolyamot használva tudod megnézni azt, hogy egyáltalán mennyire reális cél, hogy a BTC-hez képest nullában legyél BCH-ban, mert szerintem nem az.

2021. jan. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sokáig azt se tűnt reálisnak hogy Bitcoin valaha 40000 lesz
2021. jan. 9. 11:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!