Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van olyan bank aminek semmikép...

Van olyan bank aminek semmiképp nem lennétek ügyfelei?

Figyelt kérdés
Melyik ez a bank és miért? Tegyük fel hogy a szokásodhoz a legjobb ajánlata van, de ekkor sem választanád.
2021. jan. 5. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Noname banknak nem lennék, de az erste banknak sem :D
2021. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Indoklást is szeretnék kérni
2021. jan. 5. 19:11
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Takarékbank és bármi, ami NERhez köthető.

Erste bank - drága, és ők szívatták meg legjobban a devizahiteleseket.

2021. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Magnet, Gránit meg az ilyen kis noname bankok.


A 10 legnagyobb bármelyike megfelel amúgy.

(OTP, K&H, Erste, MKB, Unicredit, Raiffeisen, Budapest Bank, Takarékbank, CIB, Sberbank)

Azon belül is van preferenciám illetve amelyik nem szimpatikus de bármelyikhez mennék ha úgy adódna.

2021. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A nagyon kicsiknek nem.


A Takarékot említette valaki.

Amíg apró kis önálló takarékszövetkezetek voltak addig én sem. Amikor már csak kb. tizenpár nagy maradt és egységes szabályokkal, feltételekkel, tőkekövetelményekkel, stb... akkor már azért más lett a helyzet.


Amióta egy Zrt-be egyesültek azóta pedig semmi kifogásom nem lenne ellene, ha éppen bankváltásra készülnék.



A nagyok közül a K&H nagyon nem szimpatikus több ok miatt sem. Már nem vagyok ügyfelük, de a készpénzmentes bankfiók pedig tényleg az alja meg ahogy egyre erőszakosabban akarnak digitális csatornákra terelni és egyre inkább azt akarják, hogy ne csak egy opció legyen.

Nagyon jó sőt alapvető hogy mehessen online egyre több minden, de ne akarják kényszeríteni erre az ügyfeleket.



Az Erstet többet írták, nekem semmi bajom nincs vele.

2021. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Erste soha többet, LTP miatt nyitottam náluk folyószámlát. 2 év után a káromra változtatták a feltételeket. Az LTP kiutalással is össze-vissza szórakoztak.

Én biztos, hogy elkerülöm őket a jövőben.

2021. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Divat a "NER"-rel jönni és úgy beállítani mintha ő hú de okos lenne és mi mindent tudna.


Magyar tulajdonú bankok, így kellene mondani, ez az igazság.

Nem kötelező magyar tulajdonú bankhoz menni, nekem sem ilyennél van számlám és befektetésem.

De azért mert magyar tulajdonú nem lenne kizáró ok.


"Kicsit" szomorú amikor egy magyar azért zár ki egy bankot mert az magyar tulajdonú.

Nem kell azt választani, de fordítva, azért kizárni az már elég ronda véglet.

2021. jan. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne mosd össze a magyart a NERrel, nagyon nem ugyanaz. Azt írtam NER közeli. És azt is értettem alatta. A takarékokat köztudottan felzabálta a NER. Nem baj, csak én nem akarok többet fizetni a Fidesznek, mint amennyit amúgy is teszek, adó formájában.
2021. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne mosd össze a Fideszt az állammal nagyon nem ugyanaz.

Általános iskolástól még talán elmegy ekkora tudatlanság.


Magyar bankok mert vagy a magyar állam magyar magánszemélyek és cégek a tulajdonosai. Ezt bőven magyarnak nevezzük.

Vagy csak az ellenzéki lenne magyar szerinted?

2021. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!