Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol vettél fel személyi kölcsönt?

Hol vettél fel személyi kölcsönt?

Figyelt kérdés

Melyik banknál vettél fel személyi kölcsönt? Milyen feltételekkel? Mennyit kell(ett) a végére visszafizetned?


Közeljövőben szeretnék egy hitelt felvenni (1 millió) és ehhez próbálok ötleteket, tanácsokat szerezni, hol érdemes?

Ki hogy volt megelégedve az igénylési folyamat gyorsaságával/egyszerűségével, a folyósítással, a legvégére visszafizetendő összeggel,stb.


Mondjuk nekem így elsőre már az elég gáz, hogy a banki oldalakon lévő kalkulátorok alapján a saját bankom (20éve vagyok ügyfelük) ad kölcsönt a legmagasabb visszafizetendő összeggel!


2020. dec. 30. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Saját banknál, KH, kb 5 perc volt netbankon keresztül(a pénz megérkezésével együtt), 7,9 százalékos kamatra.
2020. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Budapes bank az anyám vallagán a szőrt is kecsekkolta 3x, mire bírálóhoz került a hitel.
2020. dec. 31. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor gondolom az nem lesz gond hogy bankot is kell váltanod mert a legkedvezőbb ajánlatot mindig úgy adják a bankok ha a folyószámlád is náluk van ahova a fizetésed érkezik.


Adnak anélkül is, de jellemzően drágább kamatra és akkor már nem éri meg őket választani, hanem másikat. De a másik is ugyanígy csinálja.

2020. dec. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3.

Hát épp ez az hogy elvileg a saját bankom ajánlatának kéne szinte a legjobbnak lenni nem?Mégis 2 másik banktól is olyan ajánlatot kaptam ami jóval kedvezőbb. És nem is feltétel hogy oda érkezzen a fizetésem. Csak fent legyen tartva az ott nyitott számlám a törlesztés végéig.

2020. dec. 31. 08:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt mondom hogy elvárják a számlanyitást is. A fizetés oda érkezés nem mindig szempont.
2020. dec. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Ráadásul pár havonta változik a piac! Irány a bankmonitor. Ők követik egyedül, mi az ami jó.


Aztán, mire megadják a hitel ajánlatot, addigra felborul a piac.


M

2020. dec. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
OTP 850e Személyi kölcsön 3évre. 1.1 milliót fizettem vissza.
2020. dec. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7 Én is OTP-s vagyok. 1milliót vennék fel 4 évre, 1.44milliót kell viaszafizetni. Lehet én vagyok naiv de ezt eléggé sokallom.

A legolcsóbb ajánlat amit kaptam más banknál ott a legvégén csak 1.23 millió lenne.

Még ha szamlat is kell nyitni és azt fenntartani 4 évig még mindig jobban jovok ki mint a saját bankom ajánlata.

2020. dec. 31. 11:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Futamidőtől nagyban függ a visszafizetendő összeg. Hosszabb időszakban többet tud kamatozni, ezért is jobb minél hamarabb letudni. Nézd meg 2 vagy 3 év futamidővel 100e-ket tudnál spórolni. 200e ft előtőrlesztés/év ingyenes volt nálam, ezzel is lehet élni, mert a tökét csökkenti, azaz nem tud annyit kamatozni az összeg a későbbiekben. (7-es voltam)
2020. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Én is OTP-s vagyok, 1milliót akarnék felvenni de egy vicc. Sokan mondják, hogy uzsorások de most már értem hogy miért.

Én valószínűleg a KHnál veszek majd fel.

2021. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!