Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mivan akkor ha a külföldi...

Mivan akkor ha a külföldi bankom be csődölne?

Figyelt kérdés

Van egy német bankszámlám a Vivid ami mögött a Solaris Bank áll ezt ugye védi a német betétbiztosítási alap.

Na de ha tegyük fel be csődöl.

Német nyelvtudás nélkül menyek német országba kártalanításért vagy mi lenne ilyenkor?


2020. dec. 15. 20:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nagyszerű, akkor használd, senki nem mondta, hogy ne tedd.
2020. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Mi mondta hogy azt mondtátok ne használjam? Engem az basz fel hogy felteszek egy kérdést erre sok okos jön, hogy egyáltalán minek használom.

Nem mindegy az nektek?😆 Nem ez volt a kérdés

2020. dec. 17. 20:18
 23/27 anonim ***** válasza:

Van az úgy, hogy emberek segítenek másoknak, tanácsot adnak. Aztán van, amikor mások ezen felháborodnak és okoskodni kezdenek. Ez van.

A kérdésedre meg kaptál választ többször is.

2020. dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Én háborodok fel?🤔 Érdekes felteszek egy kérdést erre jön az okoskodás eltudom dönteni magamtól is hogy mi éri meg nekem
2020. dec. 17. 20:28
 25/27 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes, sok sikert és szerencsét! (lesz rá szükséged..)
2020. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Mihez is kéne szerencse?😆
2020. dec. 17. 21:03
 27/27 xswerdy ***** válasza:
hát ahhoz, hogy ne menjen csődbe a bank :-) mert akkor nem tudod németül érvényesíteni a betétbiztosítást. Nem erről szólt a kérdés?
2020. dec. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!