Diákhitel + ???

Figyelt kérdés

Egy rovid kerdes lesz. Akkor is elfogadjak ha az adatokhoz nem a sajat bankszamlaszamom irtam hanem noveremet?

Van egyebkent bankszamlaszamom csak pont akkor amikor toltottem ki a papirokat,nem tudtam fejbol es nem volt nalam semmi amin rajta lenne. Lehet ebbol baj ha igy bekuldom?

Es meg annyi hogy a diakhitel oldalon modositottam az adatoknal a szamlaszamot az enyemre. Ugye azt ajanlottal fel kell adni. Ha modositottam de nem kuldom el a papirt( felteve ha elfogadjak mas bankszamlaszamat) abbol sem lehet baj ugye?

Legyszi valaszoljatok mert most jottem a bankbol es a bankos csaj azt mondta nem tudja ennek a menetet de szerinte irjam at a bankszamlaszamot



2020. dec. 11. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak sajat bankszamlaszammal

Lehet, aki megigenyli azet kell beirni

2020. dec. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!