Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a véleményetek a Gránit...

Mi a véleményetek a Gránit bankról? Tényleg igaz, hogy náluk meg lehet úszni a bankolást évi 1390 Ft-ból?

Figyelt kérdés

A Gránitbank Digitális számlacsomagjára gondolok. Csak a havi 2 db ingyenes kézpénzfelvételt használnám, és a szintén ingyenes kártyás fizetést.Itt azt írják, ez feltétel nélkül ingyenes, és a hozzá való legolcsóbb bankkártya éves költsége 1390 Ft.

[link]



2020. dec. 9. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Igen.
2020. dec. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Ha van havi 150 000 ft jóváírásod akkor a CIB ECO még ennél is jobb.

A kártyának az első évben nincs is díja.


Az első három hónapban pedig még a jóváírási feltétel sem kell az ingyenességhez.


Tudom ma már a fiókhálózat nem szempont vagy akinek igen, annak sem elsődleges. Viszont ha mégis bármiért be kell menni, a CIB-nek országos hálózata van.

2020. dec. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

CIB BM ECO-ról nem is beszélve. Ott 2 évig teljesen ingyenes:


0 Ft számlavezetési díj

0 Ft tranzakciós illeték

0 Ft átutalási díj

0 Ft éves kártyadíj

2020. dec. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem hosszútávra kellene a számla, tehát nem azt nézem, h az első 1-2 évben mennyi. A Gránitnál végig ingyenes a számlavezetés, és az első évben ingyenes a kártya is, majd csak a 2. tól kezdődően lesz 1290 Ft.
2020. dec. 10. 16:11
 5/9 A kérdező kommentje:
Illetve 1390.
2020. dec. 10. 16:11
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
De ha meg van a havi 150 000 ft jóváírás akkor a CIB-nél is.
2020. dec. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Vagy diák vagy még és nincs meg?


Akkor pedig a diákszámlák körében elég jó ajánlatokat lehet találni.


Én nem mondom, hogy a Gránit nem jó, csak azt mondom, hogy valami hatalmas csoda más bankokkal szemben.

2020. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Havi 100 ezer alatti a jóváírás. 38 éves vagyok, alkalmazott. Nekem nem egy jó bankszámla kell, hanem a legjobb (értsd: legolcsóbb). Meg persze működjön megbízhatóan, tudjam a jövedelmemet továbbutalni róla (nem akarok bankba fektetni). Eddig amit találtam az a Gránit digitális bankszámlája, ahol ha jól látom, a kezdeti elsőéves kedvezmények után is csak évi 1390 Ft lesz a számla összköltsége. Ennél tud jobbat a Cib, vagy más? Köszönöm az eddigi válaszokat.
2020. dec. 12. 07:08
 9/9 anonim válasza:
100%
Utalások díja 0,4%, ezen kívül én is úgy értelmezem, hogy a második évtől évi 1390 ft.
2021. jan. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!