Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Sikerül már valakinek Curve...

Sikerül már valakinek Curve kártyát hozzáadni Google Payhez?

Figyelt kérdés
Elvileg a Curve applikációban kellene, de én nem látok ilyen opciót. Csak azt nem értem, akkor miért harangozták be nagy csinnadrattával.

2020. dec. 5. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem a curve appon belül. Magán az androidon belül van Google pay (10 felett) és ott kellett beállítani. Gond nélkül fizetek vele azóta is.
2020. dec. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én a Google Payt nem tudom telepíteni régiós korlátozás miatt, gondolom ezért is írják, hogy appból kellene hozzáadni. A Revolutnál ez működött is.
2020. dec. 6. 12:11
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem is kell hozzá app, gyárilag az Android része. Milyen eszközöd van és milyen Android van rajta?
2020. dec. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Huawei Mate 20 pro, Android 10.

A félreértések elkerülése végett, én nem szimplán az online fizetésekre szeretném használni, hanem NFC-s fizetésre.

2020. dec. 6. 13:17
 5/12 anonim ***** válasza:

Tudom, én is arra használom.


Pay.google.com, ezen belül menü és fizetési módok, add hozzá a kártyád. Ezt követően menj be a beállításokba és az NFC körül kellene legyen egy Tap & pay menüpont, de ha rákeresel, hogy fizetés úgy is meg fogod találni. Ezt állítsd át Google payre, majd fizess telefonnal bárhol.

2020. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Koszi, ezt már megnéztem és az a furcsa, hogy ott be van állítva a Curve kártyám (csak az) a Revolut, amit a Revolut appban adtam hozzá az nincs ott. Azért gondoltam, hogy két különböző dologról van szó. Érdekes, hogy nálad ezzel tudsz NFC-vel fizetni. Nagyon zavaros ez az egész.


Majd kipróbálom, hogy ha Google Payre van állítva az NFC, akkor a Revolut vagy a Curve kártyámat terheli...

2020. dec. 6. 21:13
 7/12 A kérdező kommentje:
Most írtam a Curve-nek is, kíváncsi vagyok mit válaszolnak.
2020. dec. 6. 21:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez furcsa, én is beállítottam a revot appon belül és nekem azt is felvette simán. Próbáld ki hogy működik-e, ha hozzá adtad mennie kellene.
2020. dec. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Időközben volt pár levélváltásom a Curve-vel, lennie kellene egy "Add to Google Pay" gombnak az appban, de nincs. Az okát nem tudják, majd valamikor kivizsgálják, de azt írták ez nem lesz gyors, úgyhogy van ott valami gebasz.


A Revolutnál simán nekem is, bár ki még nem próbáltam.

2020. dec. 24. 21:33
 10/12 A kérdező kommentje:
*simán ment
2020. dec. 24. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!