Kellesz adóstárs?

Figyelt kérdés
Vennék fel személyi kölcsönt Cofidis-től de 19,5 éves vagyok. Fizetésem nettóban 2 műszakban 160E 3 műszakban 220E min. A felvevendő összeg törlesztője 56E lenne maximum. Amit inkább néztem összeget annak 40-45E lenne a részlete. Fog kérni szerintetek adóstársat mert nem tudom ki lehetne az de a pénzre meg nagy szükségem van.

2020. okt. 28. 18:45
A kérdező szavazást indított:
Adóstérs kell
Nem kellesz adóstárs
10 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Mindazonáltal, hogy ennyi adatból kiindulva valószínűleg nem vagy egyedül hitelképes, szabad megtudni, mire kell ekkora hitel?
2020. okt. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Egész biztos kell adóstárs, ha egyáltalán úgy is adnak neked hitelt, mert szerintem nem valószínü!
2020. okt. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

elmúltál már 18 éves és a kölcsön lejáratakor még nem éred el a 65. életévet (ha mégis, akkor adóstárs bevonását kérhetjük)

rendelkezel állandó magyarországi lakhellyel és telefonos elérhetőséggel

legalább havi nettó 150 ezer forintos jövedelmet tudsz igazolni

legalább 3 hónapja vagy alkalmazotti munkaviszonyban ugyanazon munkáltatónál / több mint egy éve vállalkozó vagy / nyugdíjas vagy

nem szerepelsz a Központi Hitelinformációs Rendszerben (korábban BAR) negatív információval


Ennyit ír pl a K&H és a Cofidis is hasonló feltételek melett ad

2020. okt. 28. 19:36
 4/11 A kérdező kommentje:
Saját havi kiadás kimerül a fodrász és kajában... :/
2020. okt. 28. 19:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Fel kell őket hívni telefonon és megkérdezni. A másik kérdésednél is megkaptad, mint javaslat. Telefonálsz, hogy érdeklődsz, nem jár semmi kötelezettséggel. Ennyire ne legyél már életképtelen.
2020. okt. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "kellesz"?
2020. okt. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19 évesen, nem túl nagy fizura mégis minek akarsz eladósodni? Kocsit veszel, vagy mit?
2020. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha tudsz spórolni havi 50.000-et, akkor inkább spórolj. Nem tudom mi lehet az amit venni akarsz, de többnyire rá tud érni pár hónapot...
2020. okt. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
6-os: tájszólás, a "kelleni fog" helyett használják.
2020. okt. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hívtam őket de majd a gép amit dob. Mitől is függ ez az egész igázából számomra ez a kérdés. Lehet kelleni fog lehet nem ennyit mondtak az ügyintézők. Lakás felújítás miatt lenne szükségem az összegre vagy ami eddig benne van pénz eléggé fájna, hogy lenne ebből ami kidobott. Radiátor nélkül a csövek szét fognak pl fagyni... ilyen dolgokra kellene
2020. okt. 30. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!