Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-nél mennyibe kerül átutaln...

OTP-nél mennyibe kerül átutalni 2,300,000 forintot CIB Bankos folyószámlára?

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 18:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
felfogod egyáltalán amit magyarázunk neked? Vagy csak mint egy sértődött óvodás, visszamondod ránk a csúnya szavakat?
2020. nov. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Valószínűleg abban reménykedett, hogy sokan fognak találgatni, és röhöghet hogy “áháhá nemtaláált”, erre én egyből telibetrafáltam hogy 6000 és most kussol :D
2020. nov. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én nem akarok offenzív lenni, de neked van valamilyen szellemi fogyatékosságod, kedves kérdező? Mert akkor úgy viszonyulunk mi is hozzád.
2020. nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Neked elképzelhetőm hogy van igen. És a fentebb kioktató társadnak is valószínűleg szalajt.
2020. nov. 12. 11:24
 15/22 anonim ***** válasza:

Ugyan, te sem hiszed el, hogy nem 6000 :) mi nem hiszünk neked.


Ja egyébként én ismerem a bankszámláim kondícióit, el is tudom olvasni, meg meg is tudom érteni - veled ellentétben. Szóval nem kell semennyit utalnom, meg a gyiken érdeklődnöm, hogy tudjam, 0 Ft az én esetemben. :) És azt is tudom, hogy a te esetedben 6000 Ft volt. Semmivel sem tudod bizonyítani, hogy nincs így.

2020. nov. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Ügyes vagy nagyon, jár a kockacukor. Még egyéb valami ami miatt nem érzed magad kielégítettnek ennél a kérdésnél?
2020. nov. 12. 11:53
 17/22 anonim ***** válasza:

Figyelj, marhára vegyél vissza az arcodból.

Ez az oldal arról szól, hogy segítünk egymásnak. Az, hogy milyen a stílus abba neked semmi beleszólásod.

Mi itt szívességet teszünk neked, hogy válaszolunk, mert akármennyire is furcsa, mi nem a csicskáid vagyunk, nem is jár neked a válasz neked alanyi jogon, csak mi jofejek vagyunk és próbálunk segíteni szabadidonkben.


Ámde bár az is egyértelmű számunkra, hogy a valóéletben te egy világi szerencsétlen vagy: nem véletlen az, hogy ide jársz arcoskodni - valószínűleg a való életben ezt nem teheted meg, mert elnyom a főnököd/ a párod / a szüleid / a tarsasagod.

Az, hogy nem vagy tisztában azzal, hogy melyik szolgáltatás mennyibe kerül a bankodban, az azt jelenti, hogy úgy írtál alá egy szerződést, hogy fingod nincs arról, hogy milyen feltételek vonatkoznak rad, ami szinten bizonyítja, hogy nem te vagy a legélesebb kés a fiókban, és nem is te vagy az élet császára ha ennyivel sem vagy tisztában.

További szép napot, és remelem, hogy a jövőben nem leszel ekkora ny*morék.

2020. nov. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nem, elégedett vagyok, jöhet a következő kérdés “Balázska”.


Már rég panaszkodtál, hogy nem volt fizetésemelés pl. Az egy örökzöld téma.

2020. nov. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
18: Hű most aztán jól megijedtem ám tőled képzelheted :D
2020. nov. 12. 12:19
 20/22 anonim ***** válasza:
Mitől? Megfenyegettelek tán? Megpróbáltam veled beszélni mint egy normális emberrel, de úgy tűnik, hogy nagyon komoly problémák vannak a szövegértéseddel és a szociális képességeiddel.
2020. nov. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!