Lehet ebből valami baj?

Figyelt kérdés
Szerettem volna egy hitelt rendleni az interneten egy Németországi banktól vagy mi is volt már és ehhez meg kellett, hogy adjam a nevemet a születési dátumomat és a lakcímemet, de mivel Ausztriában élek ők nem birták elküldeni a levelet, amit kellett volna kapnom és még az is gond volt, hogy a lakcímemet sem adtam meg pontosan. Szóval valamiért kellett volna fizetnem 98 eurót, de nem tudom, hogy miért és mivel nem is kaptam semmit nem is fizettem nekik, azóta nem hagynak maradást azzal, hogy fizetnem kell és mindig rám teszik a kapatot, már 480 euróra nőt a 98 eurós valami, és még az Inakasso-ra is bejelentettek. Szóval én nem tudom miért is kellene nekem fizetnem, ha írok nekik még csak nem is válaszolnak. Én nem írtam alá semmilyen szerződést se az igazolvány adazaimat sem adtam meg akkor mégis hogy tudnak így kamatot és pénzt kenni az emberre ok nélkül? Ha nincs nekik meg az igazolvány adataim se szerződés aláírással, se igazi lakcím tehenek így valamit ellenem?

2020. okt. 15. 07:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!