Krómgyűrű kérdése:

SZÉP-kártya egyenleg?

Figyelt kérdés
OTP SZÉP-kártya egyenleg nettó vagy bruttó forintban van feltüntetve az egyenleg lekérdezésnél? Nekem ez nem tiszta.

2020. okt. 3. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nettó.
2020. okt. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nettóban :) oylan mint a fizetésed kapnád meg
2020. okt. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors segítséget!

Még csak szeptember közepétől dolgozom, de gyanúsan sokat kaptam a SZÉP-kártyámra, mint amennyit számoltam magamnak. Most ez mi lenne? Megkaptam egész évre a cafeteriát vagy mert csak ez volt az első hónapom?

2020. okt. 3. 12:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Cégfüggő, ennek a cafetéria keretszerződésben benne kell lennie.

Nálunk mindhárom alszámlára havonta utalnak, de dolgoztam olyan helyen korábban, ahol a szállást és talán a szabadidőt is egy összegben utalták el.


Esetedben az is lehet, hogy a szeptember félhavit és az októbert kaptad meg egyben.

2020. okt. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk (állami szféra) egész éves cafetériát szokták kiutalni. Ha esetleg felmondanál időközben, akkor a fennmaradt cafetériát az évből (vagy leglábbis a kiutalt időszakból) vissza kell fizetni készpénzben, csekken.
2020. okt. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5


Az mondjuk fincsi, hogy a csak melegételre/szállásra felhasználható pénz helyett a bármire felhasználható készpénzed kell visszaadni. Azért az ilyen szarjon sünt. Egyébként is mi értelme előre kiutalni? Béremelés smafu? Mert cafeteria - ahol eddig dolgoztam - a bérből van számítva, és ha béremelést kapsz akkor cafeteria is növekszik, és kövi hónapban már emeltet kapod.

2020. okt. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk csak idén utalták ki a járvány után egy összegben az egész évest, egyébként havonta szokták. Most nálunk elengedik a felmondóknak az időarányos összeget.

A férjemnek félévente utalják és visszamenőleg, szóval szerintem ez így korrekt. Mi is utólag kapjuk, az előző havi bérünk mellé. Néhány éve még mi is negyedévente kaptuk.

Számomra is rendkívül fura, hogy valahol kifizetik előre, amit ha úgy alakul kp-ban kell megtéríteni...

Mennyi juttatás jár és ehhez képest mennyit kaptál?

Amit az egyenlegeden látsz, azt mind eltudod költeni.

2020. okt. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát érdekes egy szitu.. Majd utána érdeklődök.


Köszönöm a válaszotokat!

2020. okt. 5. 10:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!