Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakástakarékból hogyan tudnék...

Lakástakarékból hogyan tudnék kp-t csinálni?

Figyelt kérdés
Persze az állami támogatástól nem akarok elesni, legalább egy részét szeretném megkapni. Lakás céljaim nincsenek. Közeli rokonnak sincs, így az átírás sem jöhet szóba. Hosszabbítani sem tudom már. Olyan esetleg működhet hogy valaki más építőanyagot akar venni akkor az én nevemre kéri a számlákat? Egyéb "trükk"?
2020. szept. 26. 11:47
 1/7 xswerdy ***** válasza:
100%
az, hogy más a te nevedre kéri a számlát, az is csak akkor működik, ha a te neveden van lakóingatlan, mivel meg kell adnod, hogy milyen ingatlanba lesz az anyag beépítve.
2020. szept. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Legyenek lakáscéljaid. Különben minek nyitottál fundamentát?
2020. szept. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es: Azt ellenőrzik hogy valóban a megadott ingatlanba építem be a dolgokat?


8-10 éve nem tudtam hogy mik lesznek most a céljaim...

Még a napelemen gondolkodom, de az meg lehet erősen megváltozik 2024-től.

2020. szept. 26. 12:59
 4/7 xswerdy ***** válasza:
elvileg ellenőrizhetik, igen, de nemigen van rá kapacitás
2020. szept. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez komoly? Ha veszek pl. 1 tonna cementet meg kell mutatnom az alapot amibe belement és megvizsgálják hogy mikor készült?
2020. szept. 26. 13:27
 6/7 xswerdy ***** válasza:
1 t cement nagy valószínűséggel építési engedély köteles épületbe kerül beépítésre, ahol építési napló van. Ha megadsz egy 40 éve ott álló panellakást, hogy oda építetted be, nemigen fogják elhinni, ki se kell menniük, hogy lebukj.
2020. szept. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen le kell igazolni számlával ami a te nevedre és a te ingatlanodra szól. Kimehetnek szúrópróbaszerűen,de lobbizni oly felesleges... Van lakáscél vagy sem? Ha nincs akkor bontsd fel, mint én ennyi.
2020. szept. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!