Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankkártyaszám elfelejtve....

Bankkártyaszám elfelejtve. Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Van egy még használatlan Mastercard kártyám. A gond az, hogy nem tudjuk hozzá a jelszót (szüleim elfelejtették lol) így nem is lehet aktiválni. Ha bemegyek egy OTP Bankba és elmondom, hogy ez a probléma, akkor adnak új jelszót? Egyáltalán mit kell csinálni egy OTP Bankban (lol) xd. Valaki írja már le pls :)
2010. aug. 6. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Most akkor a te kártyád vagy a szüleidé? Mert annak kell bemenni, akié a kártya és akkor csinálnak egy újat valószínűleg.
2010. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Úgy van, ahogy az első mondja, a tulajdonosnak kell bemenni. A bankfiókban pedig (xd lol) azt kell csinálni, hogy a bejáratnál lévő sorszámosztó gépen (általában derékmagasságig érő masina feliratokkal és gombokkal) kiválasztod, mivel kapcsolatban akarsz segítséget (pl. bankkártya ügyintézés asszem van), megnyomod a mellette levő gombot. A gép kiad egy kis papírt, azon van a sorszám. A falon magasan vannak fekete kijelzők, amik általában pirossal megjelenítik a soszámot és annak a pultnak a számát, ahová menni kell. Amikor a te sorszámodat mutatja, odamész ahhoz a pulthoz, és előadod a problémádat. Lehet, hogy kisebb fiókoknál nincs sorszámosztás, ezt nem tudom, ha van ilyen, ott valószínűleg oda kell menni, ahol szabad az ügyintéző, esetleg sorban állni, ha többen vannak. De szerintem már mindenhol van gép az OTP-nél. Sok szerencsét.
2010. aug. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Osztom (lol) az előzőek véleményét (xd)lol!
2010. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, jól elmagyarázta xd a második, amire én lol gondoltamxD, pontosan úgy voltam xdxd vele, mint ahogy mondta lol, ez nem egyk is dolog, hogy elveszik xd a kártya kódja lol, meg kell oldani xdxd lol.


első

2010. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1 a bankkártyaszám a bankkártyán van rajta ;)

2 a pin kódot meg kell igényelni újra és megkapod postán

3 mivel ha jól sejtem kiskorú vagy fiatalkorú vagy, ezért tök felesleges egyedül menned az otépébe, mert ugysem intézhetsz semmit

2010. aug. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondta meg a tutit. A bankkártyaszámot nem kell megjegyezni mert rajta van a kártyán. A pin-kóddal már más a helyzet. Újat kell kérni (a bank nem tartja nyilván a pin-kódokat így a bankos se tudja neked megmondani a kódot). Csak a kártya tulajdonosa intézkedhet ezügyben vagy meghatalmazással rendelkező 18. évét betöltött cselekvőképes személy.
2010. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a pin kódót nem küldik ki postán, be kell menni érte a bankba ha újat igényelsz utánna kb 1-2 hét múlva
2010. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Bankkártyaszám elfelejtve - Na ez FAIL

Egyébként meg xd kösz. LOL.

2010. aug. 6. 15:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!