Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » ATM-nél hogy tudom az érintős...

ATM-nél hogy tudom az érintős bankkártyámat használni?

Figyelt kérdés

Nem mindegyik ATMnél van ilyen chipolvasó hogy csak odaérintem. Azt se tudom ezt hol kell keresni az ATMnél. Szóval ha nincs ilyen akkor be tudom helyezni a kártyámat a nyílásba?

Ma kaptam meg az új bankkártyám még sose használtam érintéssel... köszi a segítséget


2020. szept. 9. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

A hagyományos behelyezéses chip olvasó minden ATMnél van, tehát be tudod helyezni.

Az érintéses funkció opcionális, de érdemes azért fokozatosan beolvadni a fejlődésbe.

2020. szept. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az új bankkártyádat csak atm-nél aktiválhatod, úgy hogy bedugod, pénzt veszel fel vagy csak egyenleget kérsz. Nemrég estem át én is az aktiváláson.
2020. szept. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!