Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Másnak is ilyen drága a...

Másnak is ilyen drága a bankkártyája?

Figyelt kérdés

Éves díjként felszámoltak 6.600 forintot, havonta pedig 770 forintot vonnak le úgy hogy a legolcsóbb csomagot választottam...


Nektek mennyibe kerül és melyik banknál vagytok?


Előre is köszi a válaszokat.



2020. szept. 4. 11:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valami hasonló összeg, de van benne biztosítás is, én nem sokallom.
2020. szept. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

Ja, Erste bank. Ez lemaradt.

2020. szept. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ebbe sajnos nincs biztosítás - köszi a választ egyébként
2020. szept. 4. 11:32
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

De egy ilyen kérdésnél miért nem írod le a bank és a számlacsomag nevét?


Ez lenne a minimum.


Így semmi értelme a kérdésnek.

2020. szept. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem CIB és Raiffeisen bankszámlám van, egyikre se fizetek havidíjat, csak éves kártyadíjat.

Raiffeisen-nél ehhez kell havi 50ezres forgalom. (aki most köti annak talán talán 80), de ebbe beleszámít, ha más banknál lévő saját számlámra utalok.

CIB-nél meg a számlára kell jönnie legalább a havi minimálbérnek az ingyenességhez.

2020. szept. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

4-esnek abszolút igaza van.

Nekem OTP Net számlacsomagom van (már nem köthető) 3.800 ft az éves kártyadíj és havi 580 ft a számlavezetés, ezért korlátlan számban ingyen utalok.

2020. szept. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Ilyennel még nem találkoztam, hogy éves díja és havi díja is van bankkártyának; havidíjassal sem.

Hitelkártyám nincs.

A betéti kártyám éves díja 5526 Ft; évente egy alkalommal, a gyártási évfordulón vonják le.

A virtuális kártyám éves díja 1500 Ft; évente egy alkalommal, a gyártási évfordulón vonják le.

Egy ősrégi, megtartható, de már sok-sok év óta nem választható számlacsomagom van az Erste banknál.

2020. szept. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
A 770 ft az netbank lehet.
2020. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Függ banktól, számlacsomagtól és a kártyától is. Dombornyomott Visa, Mastercard drágább, mint pl. a Maestro. Amit havonta vonnak, az nem a kártya havidíja, mert a kártyának éves díja van, hanem valami más, pl. életbiztosítás. Nézd meg a szerződésedet, hogy mit írtál alá. Nekem pl. 3292Ft a Maestro kártyám éves díja az Ersténél.
2020. szept. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem összekeverendő a bankkártya éves díja, illetve a havi számlavezetési díj!
2020. szept. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!