Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudok kártyával fizetni...

Hogyan tudok kártyával fizetni úgy, hogy a telefonom tartom oda?

Figyelt kérdés
mi ennek az applikációnak a neve? junior kártyával is működik?
2020. aug. 20. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Telepíted a simplepay nevű appot (vagy más hasonlót, én ezt használom). Beállítod a bankkártyád, vagy ha azt nem lehet, akkor létrehozol egy virtuális feltöltős kártyát. Utána, ha fizetni kell, akkor csak odatartod a paypass-olvasóhoz a telefont (előtte feloldod). Én először egy BKK-automatánál próbáltam ki, hogy ne legyen ciki, ha nem működik :-) Általában automatikusan megnyílik a simplepay app, megjelenik a képernyőn a kártyád és működik a fizetés. Néha plusz lépéseket kér (pl. ismét olvasd le az ujjlenyomatod). Néha meg nem nyílik meg az app, és nem sikerül a fizetés, de az appot kézzel megnyitva mégis megy.
2020. aug. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és persze NFC-s telefon kell hozzá. Az olcsóbbakban általában nincs.
2020. aug. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

alapvetően kell egy NFC-s telefon

meg egy olyan bankkártya, amivel engedélyezett az ilyen tranzakció

utána meg az az alkaplazás, amibe ezt be tudod tenni


pl nekem az apple wallet az

2020. aug. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!