Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudom megalapozni a...

Hogyan tudom megalapozni a jövőbeni házam?

Figyelt kérdés

Szóval most 20 vagyok és az a kérdésem, hogy hogyan tudnám megalapozni, hogy a a jövőben tudjak venni egy házat?? Mert ahogy néztem 80-100 millió között mozognak az árak és hitelek csak 80millióig vannak.

Az a kérdésem, hogy mit kell tennem, hogy meg tudjam fizetni?? Ki tudja ezeket megfizetni?


2020. aug. 18. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Vissza kell venni az igényekből. Van olcsóbban is, szép, rendezett ház.
2020. aug. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hol nézelődsz? Vidéken 100-ért már nagyon komoly házakat adnak
2020. aug. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hatalmas igényeid lentebb kéne venned, mert a 80-100millió ft-os ház már luxus kategória. Ezeket többnyire vállalkozóknak van pénzük megvenni, vagy akik örököltek valamit.
2020. aug. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Először veszel egy 20 milliósat hitellel, aztán amikor az már tehermestes veszel egy 40 milliósat hitellel, a 20 milliósat kiadod. Amikor az is tehermentes veszel egy 60 milliósat és a 20 és 40-est kiadod.

És így lépegetsz felfelé, ahogy a fizetésed/bevételed engedi.

2020. aug. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na megint egy kérdés, hogy miként élhetne valaki 200 m2-es házban Budapest legdrágább részein minimálbérből egyedül. :D
2020. aug. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Betonból.
2020. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha eljutsz oda hogy 100 milliós házra legyen szükséged, akkor majd azt is tudni fogod hogyan oldhatod meg. De nagy eséllyel nem lesz szükséged 100 milliós házra. Ez pont a 20 milliós kocsi kategória: van aki azzal jár, de a legtöbben megvannak nélküle az életminőség romlása nélkül.
2020. aug. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát, mondjuk pl spórolni

vagy nemtom pl olyan cégnél elhelyezkedni ami sokat fizet, akár valami ismerettségi szálad által, de azé tehát pl etikus módon, hogy te is pl ugyanannyit keress, mint a nemrokon. vAgy nemtom.

De amúgy pl úgy tudom,hogy mondjuk a programozók jól keresnek, csakhát nem mindenki konyít hozzá; meg nem feltétlen mindenkit érdekel

Ha ügyes vagy, és mondjuk akár tudsz alapítani valami saját céget, amivel jól is lehet keresni, akkoris az tök jó, vagy pl hogy te lennél egyénileg egy vállalkozó, és akkor nem vennél föl senkit dolgozni, hanem nemtom, valamit csinálnál profin, pl ilyen grafikai dizájnolásokat;


De amúgy én nem értek ezekhez a dolgokhoz, szeretném leszögezni, csak most írtam pár ötletet, ami hirtelen eszembe jutott szeretettel. :)

2020. aug. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!