Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Visszaszerezhető valahogy a...

Visszaszerezhető valahogy a koncertjegy ára?

Figyelt kérdés

Még tavaly júliusban vásároltam az akkor novemberre hirdetett Lara Fabian koncertre 2db jegyet az első sorba 50ezer forintért.

Akkor nem lett megtartva az énekesnő egyéb vállalása miatt, halasztva lett idén május végére ami a korona miatt persze szintén elmaradt. Most már augusztus közepe van és még híre sincs egy esetleges új időpontnak, viszont közben megszorultunk, szóval szeretném visszakapni az árát.

Ilyen esetben nem tudom érdemes e egyáltalán az eladással próbálkoznom...

A livenation és társai szüneteltetik a visszafizetéseket, ezt olvastam.

Viszont valahol olvastam egyszer, hogy igazolt nem teljesítés esetén a bank vissza tudja hívni a kiutalt pénzt. Van valakinek ezzel tapasztalata?


Nem tudom mitévő legyek.


2020. aug. 12. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, fordulj a bankhoz ha bankkártyával fizettél a jegyért.

Próbálkozhatsz a jegy eladásával is.

Mást nem nagyon tudsz tenni sajnos.

2020. aug. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xswerdy ***** válasza:
a szervezőhöz fordulj. A chargeback 120, illetve 180 napig működik, ez sokkal régebbi banki tranzakció.
2020. aug. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!