Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem működik a bankkártyám....

Nem működik a bankkártyám. Letilthatta Erste a 08/20-ig érvényes bankkártyámat?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre, hogy a 08/20 lejáratú erste bankkártyám nem működik, pedig elméletileg a hónap végéig (augusztus 31-igg) működnie kellene. Az új bankkártya már bent van a netbankomban, de még nem kaptam meg fizikailag, akkor hogyan lehetséges, hogy a mostani kártyám már nem érvényes?

Legutóbb postán küldték egy hónappal a lejárat előtt, és én aktiváltam az újat, gondolom most is postán küldik, de majd holnap felhívom a bankot.


Járt már valaki hasonlóképpen?



2020. aug. 5. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy értve nem működött? Mit akartál vele csinálni?
2020. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Igen nekem sem küldték ki, pedig már netbankomban bent van, régebben mindig időben kijött a kártya. Nagyon furcsa hogy most erre képtelenek.
2020. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1-es: először online akartam fizetnie vele, de azt írta ki h lejárt a kártya. Utána pedig leellenőriztem egy tescoban és sehogy sem fogadta el a terminál (magnescsík, bedugva, érintve).


#2-es: sajnálom, hogy te is így jártál, de akkor legalább biztos nem mi rontottuk el. Én sem értem ezt hogy sikerült nekik...

2020. aug. 5. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:

A most erre képtelenek nagyon erős kifejezés.

Még határidőn belül vannak, nem mulasztottak semmit.


Ami a kérdező problémáját illeti az már komoly.


Az online vásárlásnál azt írta ki, hogy "lejárt"? Szó szerint?

Mert nem járhatott még le ha 08/20.


A Tescoban a pénztáros nem mondta, hogy mi a hibaüzenet?


Próbáld meg egy ATM-ben is. A letiltott kártyákat az ATM bevonja.

A letiltás azért is gond, mert az Erste változatlan kártyaszámmal bocsátja ki a lejáró kártyák helyett az újat.

A letiltás pedig kártyaszám szerint történik, így ha tényleg tiltás történt, akkor az új sem fog működni.


Valószínű nem úszod meg a fióklátogatást.

2020. aug. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!