Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Merjek most így vásárolni...

Merjek most így vásárolni indulni? pontos lehet a netbank?

Figyelt kérdés
pénteken néztem rá utoljára az otp-s számlámra, írt rajta a netbank 961ft-ot. tegnapra ír egy tranzakciót havi csomagdíj 550ft. de a számlaösszeg változatlan maradt. most ilyenkor mi van, hétvégén nem frissül és rosszat mutat, vagy még nem vonta le? érkezik rá pénz holnap, viszont most emiatt nem tudom hogy ma használhatom-e még a kártyát vagy gyakorlatilag lenullázta csak nem mutatja? segítsetek :(
2020. aug. 2. 15:08
 1/5 A kérdező kommentje:

á nem megyek vele sehova, jól eldugva ott volt hogy Rendelkezésre álló egyenleg: 961 HUF

Könyvelt egyenleg: 410 HUF

szomorú vasárnap

2020. aug. 2. 15:15
 2/5 A kérdező kommentje:
Előjegyzett bruttó betéti kamat: 1 HUF az se semmi :D
2020. aug. 2. 15:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Levonja hétvégén is a havi csomagdíjat - de azóta már megtaláltad te is.

Mondjuk 400 ft-ból amúgy se sok mindent lehet kapni - lassan már 1 kg kenyér is több :-(

2020. aug. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
á, megszoktam már hogy kevésből gazdálkodom. de happy enddel zárult mert adtak kölcsön egy ötszázast
2020. aug. 2. 17:05
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Menjél, hozd el bornak.
2020. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!